kawa

Gdzie na kawę w Radomiu?

Zastanawiasz się, gdzie wyjść na spotkanie towarzyskie, biznesowe lub po prostu, gdzie w Radomiu można spokojnie posiedzieć, wypić kawę i poczytać gazetę lub przejrzeć Internet? Zapraszamy do sprawdzenia naszej listy ciekawych kawiarni w Radomiu.

Kawiarnia Marcus Cafe

Popularny Marcus to miejsce, które na mapie Radomia umiejscowiło się już bardzo dawno temu. Jest to jedna z najchętniej odwiedzanych kawiarni przez Radomian. Znajduje się w samym centrum miasta, przy ulicy Żeromskiego 39, nieopodal placu Konstytucji czy popularnych Fontann.

Czarny Kot

Na przeciwko Marcusa zajdziemy inną, bardzo popularną kawiarnię, w której wypijemy przepyszną kawę. Mowa oczywiście o Czarnym Kocie, gdzie poza kawą możemy skosztować też pysznych deserów czy napić się innego rodzaju napojów. Adres to ul. Żeromskiego 38.

Puszczyk kawiarnia & herbaciarnia

Nieco dalej, ale również w centrum Radomia, przy ulicy Moniuszki 13 znajduje się ciekawa kawiarnia Puszczyk. Poza aromatyczną kawą znajdziemy tam też cały zestaw pysznych herbat, więc jest to świetnie miejsce nie tylko dla kawoszów. Piękny wystrój, miła obsługa i atrakcyjne ceny to czynniki, które sprawiają, że mieszkańcy Radomia lubią to miejsce.

A Wy jakie ciekawe kawiarnie polecicie w Radomiu?