home office

Jak firmy z Mazowsza przeszły na video-callback?

Wiesz co to jest video-callback? Wyobraź sobie, że na Twojej stronie internetowej wpięta jest wtyczka umożliwiająca szybkie połączenie video z konsultantem. Przerażony? Ale chyba nie bardziej niż po wejściu klienta do stacjonarnego sklepu?

Podczas pandemii video rozmowy przybrały na popularności. Podobnie ogromną popularnością cieszy się instalowanie widgetu video callback MeetU. Zasada jest prosta. Twój Klient ma możliwość wybrania terminu konsultacji i szybkiego połączenia z Twoim doradcą. Na Twojej stronie www. Jesteście już wtedy o wiele dalej w lejku sprzedażowym, niż przy zwykłym przeglądaniu strony i pozostawieniu kontaktu na później.

Około 80% informacji, jakie zbieramy o otoczeniu, pochodzi z tego, co widzimy. Tak wynika z badań porównawczych percepcji otoczenia przez poszczególne zmysły człowieka” – przypomina biolog, Paweł Marciniak.

Generowanie spotkań z poziomu strony internetowej to najprostszy schemat działania w czasie pandemii. A instalacja takiej technologii na www doradcy, księgowego czy lekarza jest niezwykle szybka i daje wiele nowych możliwości” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Widget umożliwia umówienie się na wideo rozmowę poprzez prosty proces wdrożenia. Dla wybranych rodzajów biznesów możliwa jest również integracja płatności za konsultację – np. dla lekarzy lub prawników.

Zapotrzebowanie na taką technologię jest ogromne, stąd zdecydowaliśmy się udostępnić nasz widget za darmo na miesiąc i to bez opłaty za instalację. Mamy nadzieję, że choć trochę pomoże to polskim firmom, w tych trudnych czasach” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Pandemia zmieni całą gospodarkę. Wiele firm nie może dalej działać tak samo, jak wcześnieś. Nowe potrzeby, nowe narzędzia komunikacji video warto rozpocząć od sprawdzenia MeetU.

Więcej informacji na www.meetu.pl