Jak skutecznie wyrzeźbić sylwetkę? Odpowiedzią jest urządzenie VShape

Czy można w sposób szybki, bezpieczny i nieinwazyjny wyszczuplić i wyrzeźbić sylwetkę? Okazuje się, że tak. Możliwe jest to dzięki nowoczesnym urządzeniom wykorzystywanym w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Najskuteczniejsze rozwiązania polegają często na połączeniu kilku technologii w jednym urządzeniu. Przedstawiamy innowacyjną platformę VShape, którą warto mieć w swoim gabinecie.

VShape – połączenie 4 innowacyjnych technologii

VShape to urządzenie zaprojektowane specjalnie do modelowania i rzeźbienia sylwetki w sposób bezpieczny i efektywny. Jego wysoka skuteczność to zasługa połączenia czterech, dobrze znanych w medycynie technologii, które razem tworzą zupełnie nową jakość:

  • podczerwieni (IR),
  • bipolarnych fal radiowych (RF),
  • masażu próżniowego,
  • kawitacji.

IR, podciśnienie i RF powodują głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych oraz otaczającej ich tkanki łącznej i włókien kolagenowych w skórze. Działanie wysokiej temperatury oraz podciśnienia stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastyny, znajdujących się w skórze, co przyczynia się do ogólnej poprawy jej struktury i tekstury. Zabieg obejmuje też masaż rolkami, które działają jak drenaż limfatyczny – usprawniają krążenie krwi i limfy oraz redukują obrzęki. To innowacyjne urządzenie do rzeźbienia sylwetki dostępne jest w ofercie LightDerm w Łodzi – firmy, zajmującej się dystrybucją sprzętu dla gabinetów i klinik medycyny estetycznej oraz profesjonalnym doradztwem.

Modelowanie sylwetki przy pomocy VShape

Innowacyjne połączenie czterech nowoczesnych technologii pozwala na głębokie podgrzanie skóry, co sprzyja namnażaniu się kolagenu w skórze. Jest to białko odpowiedzialne za prawidłową strukturę skóry. Wraz z wiekiem pojawiają się zaniki kolagenu w skórze, które można odbudować w nieinwazyjny sposób, pobudzając tkanki do podjęcia procesów naprawczych. W ten sposób działają właśnie technologie wykorzystywane w medycynie estetycznej, w tym również fale radiowe, podczerwień czy ultradźwięki. Bipolarne fale radiowe wnikają na głębokość aż do 15 mm, dzięki czemu możliwa jest również gruntowna przebudowa i wzmocnienie tkanki podskórnej. Wzmacnia się stelaż skóry, co zapobiega jej wiotczeniu i opadaniu.

Modelowanie sylwetki przy pomocy VShape to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów rzeźbienia sylwetki. Wyszczupla, wyraźnie poprawia wygląd skóry, zwiększając jej elastyczność i jędrność. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu masażu próżniowego, ma też właściwości relaksujące. Podobnie, jak intensywny masaż manualny pobudza wydzielanie endorfin (hormonów szczęścia) w organizmie.

Rzeźbienie sylwetki i modelowanie twarzy

Efektem działania urządzenia jest miejscowe zmniejszenie wiotkości skóry oraz jej ujędrnienie. Zabieg powoduje również drenaż limfatyczny, który poprawia krążenie krwi i limfy w tkance podskórnej, co usprawnia m.in. detoksykację organizmu, a także redukcję cellulitu. Urządzenie VShape pozwala na wyraźne zmniejszenie obwodu talii i innych obszarów ciała.

VShape to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdza się zarówno do modelowania większych partii ciała, np. ramion, boczków czy ud, jak i do ujędrniania skóry twarzy. Dzięki precyzyjnej głowicy możliwe jest wykonanie bezpiecznego zabiegu odmładzającego. Urządzenie można zastosować na całej twarzy. Znakomicie sprawdza się w redukcji zmarszczek na czole, w okolicach oczu i ust.

Jeżeli szukasz do swojego gabinetu sprawdzonych urządzeń w przystępnych cenach, skontaktuj się z firmą LightDerm z Łodzi, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych rozwiązań sprzętowych dla medycyny estetycznej.